Referencje

Poznaj opinie naszych klientów

Kastor

Skuteczne szkolenie, które dało słuchaczom dawkę pozytywnej, twórczej energii, aby swój zawód czynić bardziej efektywnym. Podstawy stylizacji, o których informuje OSA to tylko krok do próby dania klientom wartości niewymiernych czyli dobrej porady w momentach nie dla każdego klienta łatwych, co przekłada się na poczynione przez niego zakupy.

Beata Rajczak Projektant, Kastor S.A.

Usługa: Dress Code dla kobiet

Areva

Pani Moniko, jeszcze raz bardzo dziękuję za świetnie poprowadzoną prezentację. Nasze pracownice są bardzo zadowolone.

Krystyna Nowak Areva

Bcg

Monika Jurczyk Osa Osobista Stylistka przeprowadziła dla firmy The Boston Condulting Group Sp. z o.o. warsztat szkoleniowy z wizerunku kobiety w biznesie. Pani Monika wykazała się znajomością tematu, profesjonalizmem, wysokim poziomem przygotowania merytorycznego, a także zrozumieniem specyfiki pracy firmy. Pani Monika Jurczyk Osa jest profesjonalną, rzetelną i kompetentną stylistką godną polecenia do przeprowadzenia warsztatów z zakresu wizerunku kobiety w biznesie.

Katarzyna Partyga HR Country Manager, Boston Consulting Group

Ventor

Chciałam bardzo serdecznie podziękować za przeprowadzenie szkolenia „Wizerunek w biznesie” dla pracowników Firmy Ventor w Dębicy w dniu 25.05.2010r. Szkolenie to uzyskało bardzo wysoką ocenę w oczach Naszych pracowników, spotkało się z dużym zainteresowaniem oraz skutkuje na ten moment prowadzonymi dyskusjami na temat doboru właściwego stroju, kolorów, dodatków itp.

Anna Urbanik Dyrektor ds. zarządzania zasobami, Ventor Sp. z o.o

Strona usługi

Usługa: Dress Code dla mężczyzn

Abbottg

Mam bardzo dobre recenzje po szkoleniu. – dziękuję!! :)

Ewa Pankowska Dyrektor, Batumi Conference & Event Agency

Strona usługi

Usługa: Wykłady o Dress Codzie

Kkp

Pasja, profesjonalizm, ogromna wiedza z zakresu stylizacji i kreowania wizerunku poprzez wygląd, a ponadto wspaniałe umiejętności prezentacji – tak w dużym skrócie mogę podsumować wystąpienia Pani Moniki Jurczyk podczas Ogólnopolskich Konferencji Kobiet Przedsiębiorczych® (w Katowicach i w Warszawie). Prelekcja „Nie można drugi raz zrobić pierwszego wrażenia, czyli o roli wizerunku w biznesie” wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród uczestniczek. Pani Monika w bardzo przystępny sposób przedstawiła najważniejsze reguły obowiązujące w biznesowym wizerunku, nie pomijając przy tym ważnej dla każdej kobiety sfery prywatnej. Czasu nie było wiele, ale okazało się, że Pani Monika doskonale skompilowała kluczowe kwestie wskazując uczestniczkom OKKP®, czym mają się kierować dobierając ubrania i dodatki. Wystąpienie wywołało dyskusję i mnóstwo pytań – to najlepszy dowód na to, że Osa to nie tylko wspaniała stylistka, ale również dobry szkoleniowiec, który potrafi przekazać swoją wiedzę i pasję w bardzo profesjonalny sposób.

Małgorzata Kowalczewska Współpracownik, Konferencja Kobiet Przedsiębiorczych

Strona usługi

Książka OSY

dla uczestników szkolenia

Program oparty na AUTORSKIM SYSTEMIE SYLWETEK


damskich i męskich.

Media