Service-onas

info:

O nas

Osa Osobista Stylistka to marka znana na rynku od 2006, jej twórczyni Monika Jurczyk to pierwsza w Polsce personal shopper, czyli osobista stylistka. Ekspertka medialna (m.in. Newsweek, Wprost, Pytanie na śniadanie, Kawa czy herbata, Dzień dobry TVN) autorka bestselleru „Bądź boska. Osobista stylistka radzi”. Swoje warsztaty opiera na autorskim systemie sylwetek damskich SYLWETKA OSY oraz męskich FACET OSY. Uczy zarządzania szafą na podstawie Piramidy Prawidłowego Ubierania ®

Wykłady oraz szkolenia prowadzone przez Monikę i jej współpracowników to połączenie doświadczenia zakupowego, wiedzy o sylwetkach oraz stylu. Założeniem wszelkich zajęć jest motywacja i inspiracja, gdzie nawet trudne tematy takie jak dress code podane są przystępnie, a zasady do wykorzystania również poza pracą. Spotkania z Osą zwykle owocują dalszą współpracą oraz dostarczają tematów do rozmów na wiele pracowitych dni.

„Ubrania są ważne. Wyrażają szacunek do samych siebie oraz osób, z którymi się spotkamy. Mogą tylko poprawić dzień, ale czasem decydują o dalszych losach. W prowadzeniu szkoleń najbardziej lubię inspirować do tego, żeby zmiany w życiu czy podejściu do pracy rozpocząć od zmian w wizerunku.”

CERTYFIKAT

Certyfikacja
Po każdym szkoleniu uczestnicy otrzymują certyfikat zaświadczający odbycie szkolenia.

CERTYFIKAT

Certyfikacja
Po każdym szkoleniu uczestnicy otrzymują certyfikat zaświadczający odbycie szkolenia.

Poznaj usługi Osy Biznes:

Dress Code

Szkolenie dla kobiet

Warsztaty

Integracyjne. (Po co i dla kogo się ubieramy?)

Dress Code

Szkolenie dla mężczyzn