Service-ksiazka

książka:

Bądź boska

„Po co napisałam książkę?” - to najczęściej zadawane pytanie.

Być może po to, żeby podzielić się spostrzeżeniami na temat naszych nawyków ubraniowych zbieranymi przez ostatnie lata. Być może też dlatego, że prawdziwa książka była moim wielkim marzeniem. Być może po to, żeby pokazać, że świat mody nie musi być nadęty a pisanie o ubraniach może być normalne i zabawne (mam nadzieję). I po to, żeby przekonać, że stylizacji można się nauczyć.

Ale na pewno po to, żeby pokazać Wam moje drogie, że jesteście boskie. Żebyście nie bały się być, ubierać, dzielić swoją kobiecością. Bo dość mam pięknych zakompleksionych dziewczyn. Bo dość mam tego, że nie chcecie zająć się sobą, czasami postawić właśnie siebie na pierwszym miejscu.

Czytajcie i niech świat codziennie błaga Was o autograf!

- Monika Jurczyk

O książce

 „Bądź boska” to poradnik „jak się ubierać„.
Oparty na autorskim systemie polskich sylwetek. Udowadnia, że styl to kwestia proporcji, a piękno nie ma rozmiaru. Uczy jak mądrze kupować i zarządzać swoją szafą. Zdradza też sztuczki profesjonalistek. Sztuczki, które działają zawsze niezależnie od mody, stylu czy wieku.

Rekomendacja

 „Ponoć wygląd nie jest ważny, bo liczy się wnętrze. No więc ta książka udowadnia, że jedno drugiemu nie przeczy. „Bądź boska” jest lekturą bystrą, zabawną i w jakimś sensie bezkompromisową, co sugeruje już sam jej tytuł.
Autorska analiza typów sylwetek, obalenie mitów i obiegowych mądrości (kobiety, naprawdę dajcie sobie spokój z czernią), sztuczki i tricki, jak w kwadrans zostać gwiazdą wieczoru i jak sprawić, by koleżanki szlag trafił z zazdrości – to tylko niektóre powody, dla których warto po nią sięgnąć.
Czytajcie i bądźcie boskie.”

Michał Zaczyński - felietonista, autor bloga: http://michalzaczynski.wordpress.com

Książka dla uczestniczek szkolenia

Każda uczestniczla szkolenia może otrzymać prezent w postaci poradnika "Bądź Boska. Osobista stylistka radzi" Moniki Jurczyk - jest to doskonałe uzupełnienie wiedzy o wizerunku biznesowym i przewodnik po stylizacji na co dzień. Prezent ten jest dostępny w wybranych pakietach szkoleniowych.

POZNAJ USŁUGI OSY BIZNES:

Dress Code

Szkolenie dla kobiet

Warsztaty

Integracyjne. (Po co i dla kogo się ubieramy?)

Dress Code

Szkolenie dla mężczyzn