FAQ

Najczęściej zadawane pytania

W przypadku szkoleń rekomendujemy podział na grupy kobiece i męskie (panie zwykle z zainteresowaniem wysłuchają części poświęconej mężczyznom, w drugą stronę to jednak najczęściej nie działa). Jednak połączenie oczywiście jest możliwe. W przypadku wykładów, które trwają znacznie krócej nie ma problemów z mieszanym audytorium.
Optymalny czas na podstawową wersje szkolenia teoretycznego to 4h zegarowe (nie licząc opcjonalnej części praktycznej i/lub konsultacji indywidualnych), minimalny czas wykładu to około 1,5 h zegarowej. Program szkoleń pozwala na elastyczność - dostosujemy go do Twoich możliwości.
Ofertę szkolenia przygotowujemy indywidualnie po zapoznaniu się z Twoimi wymaganiami, potrzebami i informacjami technicznymi. Zapytanie przesłane mailem z podstawowymi informacjami: branża, ilość osób z podziałem na kobiety i mężczyzn (przydatna jest wiedza o stanowiskach), miasto, możliwości czasowe itp. z pewnością pomoże nam szybciej i lepiej przygotować propozycję.
Materiały szkoleniowe przesyłamy drogą elektroniczną po szkoleniu. Możliwe jest uwzględnienie w ofercie specjalnie przygotowanych materiałów drukowanych. W niekórych pakietach proponujemy także upominki dla uczestników, np. książki "Bądź boska" autorstwa Moniki Jurczyk, koszulki, koła barw i wiele innych. Zapytaj nas o szczegóły.
Zwykle jest to siedziba firmy lub inne miejsce wskazane przez Klienta. Istnieje możliwość kompleksowej organizacji szkolenia wraz z wynajmem odpowiedniej sali.
Szkolenia, warsztaty i wykłady prezentowane na niniejszej stronie przeznaczone są dla grup. W razie chęci organizacji szkolenia dla osób indywidualnych Klient zamawiający usługę powinien zapewnić minimalną ustaloną liczbę osób.

Książka OSY

dla uczestników szkolenia

Program oparty na AUTORSKIM SYSTEMIE SYLWETEK


damskich i męskich.

Media